TapeediStuudio

               

Palju vahvaid kleebiseid laos! 


Sisustame lastetuba 

 

Tapeet tapeedipood tapeedisalongStiilispikker

RETROiLiv FjordMöödundsajandi keskpaigast pärit või inspireeritud kerge mööbel ja natuke naljakad aksessuaarid; geomeetrilised mustrid - ruudud, ringid, kolmnurgad, stiliseeritud või naiivselt armas taimeornament; pentsik, boheemlaslik värvilahendus ehk esmapilgul kokkusobimatud julged toonid – need on aspektid, mis teevad selle 50ndatest, 60ndatest, 70ndatest pärit stiilisuuna nii populaarseks.

Retrostiili kohta lähemalt ► 

VINTAGECoordonne Room Seven Field of Flower

Vintage'i ruumikujunduses võiks käsitleda kui mänguliselt romantilist ja naiselikku stiili. Vintage seostub sellega, mis on vana ja hea. Too sulnis vintage- hõng oma koju peadpööritavate lille-, linnu, liblika- ja mummumustritega, kollaaži, decoupage'i ja lapitehnikaga, vanade piltide-fotodega, päevinäinud mööblitükkide ja miksitud vanakooli keraamikaga. See on stiil, kus on lubatud palju nipsasju, tütarlapselikult pastelsed varjundid segamini erksamate nii väikeste kui suurte lille-, ruudu-, triibu- ja täpimustritega. 

Vintage-stiili kohta lähemalt ►
SKANDINAAVIA

Sandudd Vallila

Puhtad jooned, neutraalsed toonid, maalähedased naturaalsed materjalid, lihtsus, helgus ja kergus on saanud inspiratsiooni Põhjamaade kargest loodusest. Et ruumis lasta võimalikult palju loomulikul, väljast tuleval valgusel levida, on Põhjamaisele arhitektuurile iseloomulikud suured aknapinnad ning hele värvilahendus. Domineerib valge toon ning valge kõik varjundid, murtud valged ning pehmed pastelsed pooltoonid loodusest, erinevad hallid varjundid ning kahvatu sinine. Kargele värvigammale on tasakaalustavaks põhielemendiks soe puit, mida kasutatakse nii mööblis, põrandakattematerjalis, ustel-akendel kui üsna tihti ka seintel ja lagedel.

Skandinaavia stiili kohta lähemalt ► 

KLASSIKALINE STIILiLiv Aquitaine

Ajatus ja elegantsus – tänane kodune klassikaline stiil on inspireeritud möödundsajandite suursugustest nooblitest interjööridest ent keskendub mugavusele ja familiaarsusele. Rikkalikud kangad, puhas sümmeetria, ennistatud väärikas mööbel, materjalide ehedus, maitsekad aksessuaarid, valitud detailid, vaoshoitud ning väljapeetud värvigamma – need on märksõnad, mis loovad klassikalise hõngu.

Klassikalise stiili kohta lähemalt 


MAAKODUSTIIL

Maakodustiili märksõnadeks on rustikaalsus, värskus, rõõmsameelsus, paindlikkus, sarmikus, sundimatus, nostalgilisus, romantilisus, intiimsus, armsus, hubasus ja mugavus. Inspiratsiooni võib ammutada nii vanadest talumajadest ja mõisahäärberitest, rustikaalsest onnist, Inglise aiamajakesest kui ka Ameerika farmihoonest. 

Maakodustiili kohta lähemalt ►


 

Tapeedid Sandudd´i Rolleri8 kollektsioonid
MODERNNE STIIL


Heitnud kõrvale üleliigsed välis-ja sisekaunistused, rikkalikud värvikombinatsioonid, sisustuse ülekuhjatuse, on modernismile iseloomulikud funktsionaalsus, puhtad jooned ja horisontaalsed pinnad, betoon- ja klaaspinnad, kuubikujulised vormid ja asümmeetria. Modernse stiili kohta lähemalt ►