Ostutingimused

1. Üldtingimused

1.1. Tingimused reguleerivad õigussuhteid, mis tekivad Annekat Sisustus OÜ (reg.nr. 10945523, KMKR nr. EE100846915) ehk Müüja ning Tapeedistuudio e-poes (www.tapeedid.ee) ostu sooritava kliendi ehk Ostja vahel.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

2. Hinnad ja transport

2.1. Tapeedistuudio e-poes olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu ning kehtivad ostu sooritamise hetkel. Müüjal on õigus hindasid muuta igal ajal. Müüja kohustub Ostjale tarnima vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega, ostjal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

2.2. Toodete hinnale lisandub transpordi kulu juhul kui klient ise kaubale järele ei tule. Kaubad saadame, kas Ostja poolt valitud DPD või Smartpostiga (kuni 60 cm suurusega pakk) Ostja poolt valitud pakiautomaati või kulleriga täpsele adressaadile. Juhul kui soovitakse kasutada mõnda teist transpordiviisi palume saata vastava sisuga e-mail: tapeedistuudio@tapeedid.ee .

2.3. Ostja on kohustatud enne tellimuse vormistamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel.

2.4. Ostja kohustub kohe kauba kätte saamisel kontrollima kaubal võimalike mehhaaniliste kahjustuste olemasolu, kuna hilisemaid pretensioone ei saa kahjuks rahuldada.

3. Tellimuse vormistamine

3.1. Vali sobiv toode – toote kõrval paremal on toote nimetus ja hind ning tema täpsem kirjeldus, kirjelduse all on ostukorvi ikoon, millele klikates saad hakata tellimust vormistama (juhul, kui toote juures puudub ostukorvi ikoon, saad toote tarnetingimusi täpsustada telefoni või meili teel) – kui oled toote(d) lisanud ostukorvi, asu tellimust vormistama. Enne tellimuse vormistamist kontrolli, et sisestasid valitud artiklile õige koguse. Tellimuse saad vormistada nii kliendiks registreerides kui ka ilma registreerimata.

3.2. Peale tellimuse vormistamist tuleb Ostja poolt märgitud e-posti aadressile tellimus-arve. Tellimuse eest saad tasuda pangalingiga või ülekandega arvel märgitud arvelduskontole. Arve alusel tasudes palume selgitusse märkida tellimus-arve number. Tellimus ja arve tühistatakse juhul, kui Ostja ei ole 5 tööpäeva jooksul arve väljastamisest arvet tasunud.

3.3. Valdav osa Tapeedistuudio e-poes müügil olevast kaubast on tellitav kaup, mis tähendab, et kaup tellitakse vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele. Tellimuse muutmisest või tellimusest loobumiseks peab Ostja teavitama kirjalikult tapeedistuudio@tapeedid.ee mailile hiljemalt 2 päeva jooksul pärast ostu sooritamist. Hiljem, kui 2 päeva pärast ostu sooritamist, tellimust muuta või tühistada ei saa.

3.4. Müüja ei saa vastutada reaalse materjali värvi ja tekstuuri mittekokkulangevuse eest ekraanil kuvatutega. Kahtluste tekkimisel on soovitav tutvuda matrejali kvaliteediga meie salongis kohapeal. Sellist mittekokkulangevust ei loe müüja tellimusest loobumise põhjuseks.

3.5. Tooted kuuluvad Müüjale kuni arve täieliku laekumiseni Müüja arveldusarvele. Tellimus jõustub kuupäevast, mil toimus laekumine Müüja arveldusarvele.

3.6. Tellimuse täitmise tarneaeg sõltub tootest, täpsema informatsiooni saamiseks palume teha vastav päring e-mailie tapeedistuudio@tapeedid.ee. Erinevate toodete tarneaeg võib olla 1-8 nädalat. Tarneaja pikenemisest kohustub Müüja klienti teavitama koheselt kui on saanud info tootjalt. Juhul, kui tellimuse kohale toimetamise aeg on pikem kui toote juures märgitud tarneaeg ning Ostja kaotab seetõttu huvi toote ostmise vastu, on tal õigus oma tellimus tühistada 2 päeva jooksul pärast vastava informatsiooni saamist. Müüja tagastab sel juhul ettemakstud summa 20 päeva jooksul.

3.7. Tellimuse sooritamisega kinnitab Ostja, et on tutvunud Tapeedistuudio e-poe ostutingimustega.

3.8.. Tellimus-arve koopia saadetakse kliendi poolt ostu sooritamisel sisestatud e-mailile.

4. Probleemid toodetega

4.1. Tapeedistuudio e-poest ostetud toodetele laienevad kõik Eesti Vabariigis kehtivatest seadustest tulenevad õigused. Juhul kui soovite toote mittesobivuse tõttu vahetada või tagastada peab toode olema kasutamata, originaalpakendis ning originaalsiltidega, avatud tapeedi- ja kangarulle tagastada ei saa. Toote mittesobivuse korral kannab toote tagastamise transpordi kulud Ostja. Taganemisõigus ei kohaldu, kui Ostjaks on juriidiline isik.

4.2. Probleemse, defektse toote puhul kannab transpordikulud Müüja. Tõendatud nõuetele mittevastava toote puhul lasub Müüjal kohustus defektne toode asendada või kui see pole võimalik, kannab Müüja Ostjale, pärast nõuetele mittevastava kauba tagastamist Ostja poolt, Ostja poolt tasutud summa koos transpordikuludega tagasi 20 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, kust toimus laekumine. Defektne toode asendatakse toote/toodetega kaasa antud paigaldus- ja hooldusjuhendites sätestatud korras. Mittesobiva või probleemse kauba puhul võtke meiega ühendust tapeedistuudio@tapeedid.ee või tel 56879838.

5. Vastutus ja vääramatu jõud

5.1. Müüjal lasub vastutus toote müügihinna ulatuses. Müüja ei võta vastutust defektiga toodete poolt tekitatud kahjude eest nagu vara või informatsiooni kahjustumine, käibe või kasumi kaotamine jms.

5.2. Ostja kohustub tutvuma toodete paigaldamise ja kasutusjuhendiga enne paigaldust ja arvestama kõiki toodete individuaalseid iseärasusi, kuna prentensioone pärast paigaldamist või materjali lahti lõikamist enam rahuldada ei saa. Müüja vastutus kehtib tingimusel,et Ostja on järginud toote/toodetega kaasa antud paigaldusjuhendit ning et toodet on kasutatud otstarbel nagu seda on ette näinud tootja-tarnija.

5.3 Ostja kohustub kasutama Tapeedistuudio e-poe teenust tuginedes Eesti Vabariigi seadustele ja heale tavale.

5.4. Müüja ei vastuta Ostjale tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote viibimine on tingitud asjaolust, mida Müüja ei saanud mõjutada ning mille saabumist ei saanud ette näha (vääramatu jõud).

6. Turvalisus ja isikuandmete kaitse

6.1. Müüja kasutab kliendi poolt antud isikuandmeid ainult Ostja ostutellimuse täitmiseks ega avalda ostude käigus teatavaks saanud informatsiooni kolmandatele osapooltele, v.a. koostööpartneritele tellimuse kohaletoimetamiseks ja seadusega ettenähtud juhtudel.
Müüja kasutab Ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-posti aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks, vajadusel Ostjaga ühenduse võtmiseks ning kauba Ostjale saatmiseks. Müüja edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvatele ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.
Juurdepääs Ostja poolt antud isikuandmetele on ainult selleks volitatud isikutel.
Ostjal on õigus taotleda juurdepääsu oma isikuandmetele ning muuta või kustutada oma isikuandmed juhul, kui see ei ole vastuolus Eesti vabariigi seadustega, võttes Müüjaga ühendust e-posti teel.