Tellimisjuhend

Selleks, et pakkuda suurt ja eriilmelist valikut, on meie e-pood suures osas tellimuse põhine, seetõttu palume varuda kannatust ja meeldiv ning sobiv toode juba aegsasti ära tellida, arvestades ka varuajaga, et mitte põhjustada asjatut stressi stiilis: „Meil juba maaler pintsel peos ootab“;). Reeglina on toodete juurde märgitud orienteeruv tarneaeg. Lühim kohaletoimetamisaeg on enesest mõistetavalt neil toodetel, mis on meil laos olemas, ent leidub ka tooteid, mille saabumine võtab aega nädalaid. Me ei saa vastutada tehaste ning transpordifirmade töö tõrgete eest, mida kahjuks ka vahest ette tuleb, teavitame klienti koheselt, kui ilmneb viibimine, endast anname parima, et tellitud kaup võimalikult kiiresti teieni toimetada. Infot toodete ja tarneaegade kohta küsige julgesti tapeedistuudio@tapeedid.ee meililt ja telefonilt 56879838, vastame teile E-R 10-18, kui juhtute helistama muul ajal, siis helistame esimesel võimalusel tagasi.

Tellimuse vormistamine: Vali sobiv toode – toote kõrval paremal on toote nimetus ja hind ning tema täpsem kirjeldus, kirjelduse all on ostukorvi ikoon, millele klikates saad hakata tellimust vormistama (juhul, kui toote juures puudub ostukorvi ikoon, saad toote tarnetingimusi täpsustada telefoni või meili teel) – kui oled toote(d) lisanud ostukorvi, asu tellimust vormistama. Enne tellimuse vormistamist kontrolli, et sisestasid valitud artiklile õige koguse. Tellimuse saad vormistada nii kliendiks registreerides kui ka ilma registreerimata.

Peale tellimuse vormistamist tuleb Ostja poolt märgitud e-posti aadressile tellimus-arve. Tellimuse eest saad tasuda pangalingiga või ülekandega arvel märgitud arvelduskontole. Arve alusel tasudes palume selgitusse märkida tellimus-arve number. Tellimus ja arve tühistatakse juhul, kui Ostja ei ole 5 tööpäeva jooksul arve väljastamisest arvet tasunud.

NB! Palume arvestada, et toodete tegelik värvitoon võib erineda piltidel olevast! Enamuse tapeetide puhul saame saata näidistükke. Ka on võimalik tellida tootenäidiste kataloog lunamaksuga mõneks päevaks kodus vaatamiseks. Näidiste tellimiseks saada e-mail tapeedistuudio@tapeedid.ee.