Kohaletoimetamine

Kauba kohaletoimetamiseks Eesti piires pakume sellised võimalused:

Smartpost – 3.50 eurot – tellimusele, mille paki mõõdud jäävad 60 cm sisse, suuremate toodete puhul kui 60 cm saab kasutada kullerteenust.

DPD pakipood või pakiautomaat – 4.80 eurot tellimus toodetele, mille mõõtmed jäävad 60cm sisse, suuremate pakkide puhul kui 60 cm saab kasutada  kullerteenust.

Kuller kliendi poolt antud täpsele aadressile – 9.00 eurot tellimus.

Kui tellimuse kirjeldusse on lisatud tekst “Seda toodet pakiautomaati tellida ei saa, kohaletoimetamiseks tuleb valida KULLER! ”, siis palume valida transpordiliigiks KULLER, isegi kui keskkond pakub ka pakiautomaate. Toode ei mahu mõõtude tõttu pakiautomaati.

Eestist väljaspoole saatmiseks palume teha päring tapeedistuudio@tapeedid.ee meilile.

Juhul, kui Toote juurde on märgitud “Saadavus: laos” , siis pakk jõuab üldjuhul 1-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse vormistamisest (Eesti piires).

Kui Toode on järeltellimisel, siis läheb kauba saabumiseks üldjuhul 1-4 nädalat. Vastava Toote tarneinfo asub Toote kirjelduses, mõningate tootjate puhul võib tarne olla ka kuni 8 nädalat.

Kui ostukorvis on kaubad erinevate tarneaegadega, siis saadetakse kaup tellijani kõige pikema kohaletoimetamisaja jooksul ja ühe pakina. NB! Kui soovite kaupa osadena saada, kirjutage palun tapeedistuudio@tapeedid.ee
Juhul, kui tarneaeg osutub meist sõltumatutel põhjustel pikemaks, siis teavitame sellest koheselt.

Anname endast parima, et kaup jõuaks võimalikult kiiresti teieni.

Tellimuse eest saab tasuda pangalingi vahendusel või arvel märgitud Annekat Sisustus OÜ kontole, ülekande
selgitusse palume märkida tellimus-arve nr ja juhul, kui maksja nimi erineb tellijast, ka tellija nimi.

Kui olete toote(d) kätte saanud, palume enne paigaldamist või kasutusele võttu hoolikalt tutvuda meie poolt kaasa pandud paigaldus- ja hooldusjuhenditega!