TAPEET VANNITOAS

Tapetseeritud sein märgruumis – vannitoas või wc-s – võimaldab luua mängulise ja omanäolise ruumi. Võrrelduna keraamilise plaadiga, mille paigaldus on kulukas ja vaevarikas ning mis peab sobituma interjööri ka aastate pärast, annab tapeedi kasutamine võimaluse palju originaalsemateks lahenduseks, võimaldades mõne aja pärast taas hõlpsalt ruumi ilmet muuta. Põhjamaises kodus ongi paslikum vannitubades kasutada keraamilist plaati osaliselt, otsest vett saavatel pindadel, ülejäänud seinaosad värvida ja/või tapetseerida. Selline lahendus loob palju kergema ja hubasema interjööri kui üle ruumi hõlmav raske kivi või keraamika. 

Tavapärase naturaalse pinnaga tapeedi saab niiskuskindlaks üle lakkides.Otseste veepritsmete vältimiseks võib valamu taguse tapetseeritud seina katta ka klaasiga või siis tööpinna materjal jätkub osaliselt valamu tagusel seinal ja sellest ülevalpool on juba põnev mustriline tapeet. 

 

Kauni koosluse saab, kui neutraalset keraamilist plaati kasutada osaliselt vaid kohtades, mis otsest vett saavad – duššinurk, vanni- ja valamutagune – ning ülejäänud seinaosad lemmikmustris tapeediga katta! Piisab ka, kui vann on seinast eemal poolemeetrise distantsiga ja selle taustal olev tapeet on kaetud akrüüllakiga. 

Julgelt dekoreeritud tualettruumid, üllatusmomenti ja ohhoo-efekti pakkuv, mitte kedagi külmaks jättev vannituba, kus on kasutatud suuri dekoratiivseid kihilisi mustreid külluslikes julgetes värvitoonides. Ka annavad  väikesed kinnised ruumid toreda võimaluse alustada enda julgemat väljendamist ja on suurepärane koht, kus unikaalse mustriga tapeediga julgeks minna.

Vaata pildigaleriid vahvatest tapetseeritud vannitubadest ja luba end inspireerida neist seinakatetest.

 

Kõiki neid võrratuid tapeete saad tellida siit 🙂