Suvekodu romantika tapeedimustrites

 

 

Salvesta suvesoojus seintesse ka sügis-talviseks halliks ajaks, et suvemaagiat jätkuks iga ilmaga, ka siis kui lehed kolletuma hakkavad ja hall härmatis katab maad.

Tapeet on lihtsaim moodus ruumi energeetiliseks uuenduskuuriks. Need kevad-suvisest värskusest, elujõust ja -rõõmust pakatavad tapeedimustrid ja -värvid aitavad lihtsalt sinu ruumi uueks muuta.

 

 

.

 

Klassikalised lillemustrilised tapeedid on olnud alati asjakohased looduslähedases maakodus, suvilas ja romantilises linnakodus, luues armsa ja helge interjööri. Skandinaavialikus suvekodus lisavad jahutavat värskust naturaalvalgetel või kreemikatel taustadel lummavad sinisemustrilised tapeedid, mis nii naturaalse puidu kui värvitud puitlaudisega ja heledate pindadega loovad helge ja kerge meeleolu. Tumesinise ja valge kooslus loob efektse tulemuse ja on alati omal kohal ka Eesti kodudes. Sinise tooni tervistavatest omadustest interjööris loe rohkem siit .

Sinisetoonilised tapeedid leiad siit

 

Romantilise hõnguga kodu juurde sobivad ideaalselt  aasa- ja heinamaa-mustrid, umbrohuteemalised ja botaanilise mustriga tapeedid. Rohelisetoonilised tapeedimustrid pakuvad looduse ravivat rahu kõige otsesemal moel.

Loodus ja looduse-teemalised mustrid mõjuvad enamusele rahustavalt ja tasakaalustavalt. Roheline värvitoon interjööris tasakaalustab, parandab loovust ja keskendumisvõimet ning võib aidata ka kiiremini terveneda.

Rohelistes toonides seinakatted leiad siit

 

Roosatoonilised seinakatted loovad armastust, hoolivust ja turvatunnet. Roosa on värvitoon, mis vabastab pingetest ja lõõgastab vaimu, sobides seetõttu eriti hästi puhke- ja magamistubadesse. Roosimustrilised tapeedid romantilise maakodu seintel on ajatu klassika. Roose ja erinevaid lillemustreid tapeetidel leidub nii väikeste armsalt võluvate nupukestena kui suurte bukketide ja vanikutena.

 

Roosatoonilised tapeedid leiad siit

 

Külluslikku silmailu pakuvad hommikumaade chinoiserie-mustrid, mis mõjuvad justkui peene käsitöömaalinguna. Tapeedimustrites see nii ongi, sest luksusliku maiguga linnu-oksa-teemalised chinoiserie mustrid ongi käsitsi maalitud ning oma kaunis voolavuses lisavad interjöörile kuninglikkust.

 

Chinoiserie-teemalised tapeedid leiad siit 

chinoiserie tapeet