MAGAMISTUBA

 

 

Vaata kuidas luua võrratute tapeetidega oma magamistoast just sinu meelelaadile vastav maailma hubaseim ruum, kuhu sooviksid igal õhtul naasta, et uuel hommikul reipana tõusta

120866 sinine tapeet
helesinine121073_2Laurissa tapeet

 

Sinisetooniline seinakate magamistoas loob lõõgastava ja rahuliku miljöö. Sinine teeb hingamise vabamaks ja rahustab meeli. Sinine on üks parimaid värve magamistoas koos valgega, kus ta rahustab, jahutab ning teeb uniseks ja toob sügava kosutava une. Tumesinine tapeet voodipeatsis lisab magamistoale kuninglikkust ja annab seinale sumedalt hubase sügavusefekti.

pabertapeet borastapeter borosan 8627
tapeet 118561 Boho Bluum Blue creme wallpaper
tapeet 119664

 

Roosa on magamistoas vast kõige loomulikum toon. Öeldakse, et roosa toon loob armastust, hoolivust ja turvatunnet ning selles peitub läheduse saladus. Roosa aitab jagada hellust ja arvestada teistega. Roosa magamistuba võlub oma romantilisusega, eriti kui tapeedimustrites on lilli, linde ja liblikaid.

roosa magamistoa tapeet

 

Lilla toon magamistoas mõjub suursuguse ja luksuslikuna. Värviteraapias kasutatakse violetset kiirgust räsitud närvisüsteemi rahustamiseks ja tasakaalustamiseks. Magamistoas on lillast abi vaimse töö tegijale, eriti sellele kes kannatab liigse stressi all. Lillakad-violetsed toonid on parimad värvid loomaks ruumis salapärane õhkkond. Sügavlillade toonide võlu tuleb oivaliselt esile pehme sameti ja läikleva siidi pinnal. Pastelselt violetsete toonide ühendus loob rahuliku ja jaheda miljöö, milles on hea lõõgastuda.

Kõik rohelise parandavad toonid leiduvad looduses, mille suur tarkus tasakaalustab kõiki teisi värvivõnkeid.

Rohelist tooni on magamistuppa kõige lihtsam tuua taimemustriliste tapeetidega.

 

 

Neutraaltoonides magamistuba aitab taanduda värvidemöllust ja elu kirjususest. Rahulikud beežid, õrnad pruunid, liivakarva naturaalsed varjundid on neile, kes hindavad lihtsust ja zeni’likku rahu. Monokroomne neutraaltoonides puhkamiskamber loob maksimaalse pretensioonitu vaikuse ja rahuoaasi. Eriti kui monokroomset värvipaletti on toetamas naturaalsed, looduslikud materjalid – puidust või rotangist mööbel, linased kangad, looduskiududest – nagu sisal või bambus- seinakatted, või lihtsalt naturaalsed hingavad neutraaltoonides tapeedid.

 

Sarnaselt neutraalsetele beežidele loovad hallid toonid magamistoas rahuliku taandunud oleku. Halli iseloomustab ajatus, milles võib viibida lastes end kanda mõtisklustel ilma värvide möllu ja adrenaliinita. Hallitoonilised tapeedid on suurepärased taustamängijad, mis võimaldavad lisada kirkamaid värvilake aksessuaaride ja tekstiilidega.