MAGAMISTUBA

 

 

Vaata kuidas luua võrratute tapeetidega oma magamistoast just sinu meelelaadile vastav maailma hubaseim ruum, kuhu sooviksid igal õhtul naasta, et uuel hommikul reipana tõusta

 

Sinisetooniline seinakate magamistoas loob lõõgastava ja rahuliku miljöö. Sinine teeb hingamise vabamaks ja rahustab meeli. Sinine on üks parimaid värve magamistoas koos valgega, kus ta rahustab, jahutab ning teeb uniseks ja toob sügava kosutava une. Helesinine magamistuba loob unistavalt õhulise romantilise olemise. Sinised ja valged toonid koos sooja puiduga loovad kerge ent hubase skandinaavialiku õhustiku. Tumesinine tapeet voodipeatsis lisab magamistoale kuninglikkust ja annab seinale sumedalt hubase sügavusefekti.

Sinised tapeedid leiad siit

 

Roosa on magamistoas vast kõige loomulikum toon. Öeldakse, et roosa toon loob armastust, hoolivust ja turvatunnet ning selles peitub läheduse saladus. Roosa aitab jagada hellust ja arvestada teistega. Roosa magamistuba võlub oma romantilisusega, eriti kui tapeedimustrites on lilli, linde ja liblikaid.

Roosad tapeedid leiad siit

Lilla toon magamistoas mõjub suursuguse ja luksuslikuna. Värviteraapias kasutatakse violetset kiirgust räsitud närvisüsteemi rahustamiseks ja tasakaalustamiseks. Magamistoas on lillast abi vaimse töö tegijale, eriti sellele kes kannatab liigse stressi all. Lillakad-violetsed toonid on parimad värvid loomaks ruumis salapärane õhkkond. Sügavlillade toonide võlu tuleb oivaliselt esile pehme sameti ja läikleva siidi pinnal. Pastelselt violetsete toonide ühendus loob rahuliku ja jaheda miljöö, milles on hea lõõgastuda.

Lillad tapeedid leiad siit

Kõik rohelise parandavad toonid leiduvad looduses, mille suur tarkus tasakaalustab kõiki teisi värvivõnkeid.

Rohelist tooni on magamistuppa kõige lihtsam tuua taimemustriliste tapeetidega.

Rohelised tapeedid leiad siit

 

Neutraaltoonides magamistuba aitab taanduda värvidemöllust ja elu kirjususest. Rahulikud beežid, õrnad pruunid, liivakarva naturaalsed varjundid on neile, kes hindavad lihtsust ja zeni’likku rahu. Monokroomne neutraaltoonides puhkamiskamber loob maksimaalse pretensioonitu vaikuse ja rahuoaasi. Eriti kui monokroomset värvipaletti on toetamas naturaalsed, looduslikud materjalid – puidust või rotangist mööbel, linased kangad, looduskiududest – nagu sisal või bambus- seinakatted, või lihtsalt naturaalsed hingavad neutraaltoonides tapeedid.

Neutraaltoonides tapeedid leiad siit

Sarnaselt neutraalsetele beežidele loovad hallid toonid magamistoas rahuliku taandunud oleku. Halli iseloomustab ajatus, milles võib viibida lastes end kanda mõtisklustel ilma värvide möllu ja adrenaliinita. Hallitoonilised tapeedid on suurepärased taustamängijad, mis võimaldavad lisada kirkamaid värvilake aksessuaaride ja tekstiilidega.

Halli tooniga tapeedid leiad siit