Unistuste interjöör roosades toonides

Roosa toon loob armastust, hoolivust, turvatunnet, selles peitub läheduse saladus. Roosa sümboliseerib last, kel on usku veel kõigesse heasse, see on on värvitoon, mis vabastab pingetest ja lõõgastab vaimu.
Roosa kehastab lisaks õrnadele tunnetele vastassoo vastu ka universaalset armastust kõige olemasoleva vastu, selles on omakasupüüdmatut hoolimist ja aitamist. Kui punane aitab enda eest seista, siis roosa aitab jagada hellust ja arvestada teistega.

Tänu neile omadustele on roosa suurepärane toon magamistoas ja muidugi ruumis, kus viibib beebi. Ka on roosa ideaalne vanurite eluruumides, sest tekitab lähedaloleku tunnet üksijäänule ja lohutab, kui südamel on muresid.
Tänu roosa headele omadustele ei saa seda värvi kunagi liiga palju, ent üdini roosa interjöör võib mõjuda liiga imalalt, roosat aitab tasakaalustada suurepäraselt hall. Valge võimendab roosa puhtust ja süütust. Romantilise atmosfääri loob roosa koos heleda türkiisiga. Roosa kombinatsioonis rohelisega annab efektse ja julge koosluse.  Roosa koos mustaga loob dramaatilise ja müstilise õhustiku. Pidulikumaks ja suursugusemaks saab roosa metalliktoonidega, eriti kulla ja vasega.