Unistuste interjöör rohelistes toonides

Roheline kätkeb unelmaid ja annab lootust igatsevale psüühikale. Riietatuna taimedemaailma mitmekesisusse ja mägirohu kastetilkadesse, on ta laenanud oma värvi smaragdidelt. Kõik rohelise parandavad toonid leiduvad looduses, mille suur tarkus tasakaalustab kõiki teisi värvivõnkeid. Seetõttu on oluline tuua rohelist linnakodusse, kus elatakse paljukorruselises kortermajas ja hoov on kaetud asfaldiga. Rohelise vajadust võib rahuldada ka roheliste taimedega. Loodus on kõige loomulikum ravija – olgu siis tegu haavaga sõrmes või südames. Rohelises on sõbralikkust ja heakskiitu, ta toob üksmeelt, võrdsust ja õiglust. Rohelises on armastus ja andeksandmine, temas ühinevad kollase loogiline mõistus ja sinise intuitiivne loovus.

Liiga palju rohelist võib tekitada innustuse puudust ja loidust. Rohelises on lihtne lihtsalt horisontaalasendis olla, mistõttu on ta hea toon puhkeruumides, ent aktiivse tegevusega ruumides võiks rohelisele lisaks sära anda näiteks punane või oranž. Heaks toetajaks on tema kõrvaltoonid sinine ja kollane. Õiges vahekorras doseerituna annab roheline efektse tulemuse purpuri, lilla ja roosaga. Kuningliku ja elegantse fiilingu loob smaragdroheline ehk sügav tumeroheline, eriti koos kulla ja vasedetailidega.
Rohelise heledad ja pastelsed toonid nagu näiteks salveiroheline ja mündiroheline aitavad rahuneda ja keskenduda. Lastetubades on roheline suurepärane kasvutoon ja loob rahulikkust koos beežidega, mänguliselt lõbusa tulemuse saab kasutades pastelseid rohelisi koos nii helesiniste kui roosade ja kollaste toonidega. Kevadiselt erksa interjööri annab salatiroheline, mis on kombineeritud türkiisiga.

Too loodus tuppa roheliste taimede ja taimemustris tapeetide ja kangastega ning lummavate loodusvaadetes pilttapeetidega! Rohke taimemustriline sein, mida toetavad ruumis päris elustaimed loob justkui siseaia, taimeoaasi, kaotades piiri välis- ja siseruumi vahel. Ära karda olla ekstravagantne, suured massiivsed lehemustrid loovad ruumile  sügavust andva efekti, parem lõbus loodustemaatiline džungel kui igavalt hall või tühi valge sein! Loodus ja looduse-teemalised mustrid mõjuvad enamusele rahustavalt ja tasakaalustavalt. Roheline parandab loovust ja keskendumisvõimet ning võib aidata ka kiiremini terveneda.