ESIK-KORIDOR-TREPIHALL

 

 

 

Esik loob esmamulje kodust ja samas on see ka ruum, mis tervitab meid igal nädalapäeval. Seetõttu on oluline, et pärast rasket tööpäeva tunneksid end teretulnud oma koju tagasi. Tapeediga on lihtne anda esikule värske, põnev ilme.

Esikusse sobivad suurepäraselt asjaliku ilme loovad geomeetrilised mustrid ja klassikalised triibutapeedid. Romantilisema hõnguga kodudesse passivad hästi taimemustrilised tapeedid. Kui ruumi rohkem, siis võib kaaluda ka seinamaalinguna mõjuvaid pilttapeete. Ka ühevärvilised tapeedid lisavad kodu visiitkaardile ehk esikule pehmust, soojust ja tekstuuri.

Ammuta ideid neist toredatest ruumipiltidest, kuidas oma esikut, koridori või trepihalli põnevate tapeetidega ilmekamaks muuta.

Tapeedistuudio

Lutsu tn 5, Tartu (Antoniuse Õu) stuudio on avatud eelneval kokkuleppel

tapeedistuudio@tapeedid.ee
tel: +372 56879838

Viited

Annekat Sisustus OÜ

Lutsu 5 Tartu 51006

telefon:+372 56879838
e-post: tapeedistuudio@tapeedid.ee

Product categories

Privacy Preference Center