TapeediStuudio

               

Palju vahvaid kleebiseid laos!



 


Sisustame lastetuba 

 

Tapeet tapeedipood tapeedisalong



Kangadja tapeedid iLiv´i Scandy kollektsioonistRETRO

Möödundsajandi keskpaigast pärit või inspireeritud kerge mööbel ja natuke naljakad aksessuaarid; geomeetrilised mustrid - ruudud, ringid, kolmnurgad, stiliseeritud või naiivselt armas taimeornament; pentsik, boheemlaslik värvilahendus ehk esmapilgul kokkusobimatud julged toonid – need on aspektid, mis teevad selle 50ndatest, 60ndatest, 70ndatest pärit stiilisuuna nii populaarseks.

 


Mängi mustrite ja värvidega. Andes kodule retrolikku välimust ole julge, särarav ja humoorikas. Siin on võtmesõnadeks tugevad julged mustrid ja värvid. Suuremustrilised tapeedid ja kleebised ning tugevatoonilised ühevärvilised pinnad on lihtsaim viis möödundsajandi kümnendite saavutamiseks. Kui soovid rahulikumat ja vaoshoitumat tulemust, vali välja 1-2 meeldivat põhitooni, mis kajastuks seinakatetes, kangastes ja sisustuselementides.







 

iLiv FjordiLiv AdaraiLiv FjordOle loominguline kangaste ja tapeetidega. Retromustris kardinad ja padjad ning seina kleebitud tapeet pole ainus viis ilme muutmiseks, uuenda vana sohva või tugitool sobiva kangaga, taaskasutus ja teiseringi mööbel on siin omal kohal. Võid muretseda teiseringi mööbli ja jätta see nii nagu välja näeb, lisades diivanile näiteks vaid kirevamustrilisi patju, aga miks mitte proovida kätt ülevärvimise, decoupage'iga, nuppude vahetuse või hoopiski tervenisti uuendamisega. Kappi, kummutit, tualettlauda, riiuleid, isegi köögimööblit võib uuendada ka retromustris tapeedi või kangatükkidega, neid mööblile liimides ja hiljem üle lakkides.
 

Pööra rõhku ka detailidele. Boheemlaslikud vaasid, 50ndate – 70ndate hõnguga topsid, vana raadio või kohver on osa lõbusast retrokujundusest. Sobivas suuruses karbid on väärt abimehed pisividinate hoidmiseks, kleebi need üle geomeetrilise kirevamustrilise tapeediga. Raami retrostiilis poster seinale karakteri andmiseks. Kui parasjagu sobivaid pilte ei leia, tee lõbus kollaaž erinevatest retromustris tapeeditükkidest, selliseid näidisjuppe küsi julgesti Tapeedistuudio salongist. Anna uus välimus ühevärvilisele padjale – lõika samast kangast, millest sai kardin või/ja tugitool sobiv mustriosa välja ja kinnita aplikatsioon padjakattele.
 

Retrostiilis tooted leiad siit ►



Sandudd Vallila

Clarke&Clarke  ShowstopperClarke&Clarke Showstopper