TapeediStuudio

               

Palju vahvaid kleebiseid laos! 


Sisustame lastetuba 

 

Tapeet tapeedipood tapeedisalongSilk Plaster vedeltapeet

Epood > TOOTJAD > Silk Plaster vedeltapeet


Silkplaster vedeltapeet on põnev looduslik dekoratiivkrohv seinte ja lagede viimistlemiseks. Vedeltapeet on hea alternatiiv tavalistele tapeetidele ja värvidele. See on puuvilla, tselluloosi, mineraalide ja siidikiududest mass, mille segamisel veega saadakse põnev naturaalne antistaatiliste ja heli summutavate omadustega, hingav ning pehme seinakattematerjal. 
Vedeltapeet on kergelt paigaldatav, ei vaja erilist seina ettevalmistust, kuna katab ühtlaselt ebatasaseid pindu, sealjuures näiteks ka torusid ja muid erikujulisi pindu. Vead on kergesti eemaldatavad vee abil. 
Tänu oma naturaalsele olemusele on vedeltapeet ökoloogiliselt puhas, lõhnatu ja allergiavaba, reguleerib hästi ruumi õhuniiskust tagades ehitise loomuliku õhuvahetuse, seinad on alati soojad ja hingavad ning ei tekita kaja. Vedeltapeet on ideaalne lae- ja seinapindade värskendamiseks, renoveerimiseks ning remontimiseks, seda on võimalik kanda kõikidele pindadele. Materjal on väga lihtsalt paigaldatatav. Hiljem on lihtne ka materjali parandamine või määrdunud kohtade vahetamine seinas. Vedeltapeet ei kogu tolmu ning seda saab harjata. Ei vaja erihooldust. Suur värvivalik ja erinev faktuur annab fantaasiale vabad käed!
Vedeltapeet on viimistlusmaterjal, mis elustab interjööri ning loob hubase ja sooja koduatmosfääri. Vedeltapeedid pakuvad erinevaid lahendusi nii moodsasse interjööri kui ka maalähedasse talumajja. Tapeedistuudio valikus on nii pehmemad kui ka kõva pinnakihi jätvad materjalid. Toode on pakendis kasutamiseks valmis ja pakendatud sideainega segatuna juba õigesse vahekorda, kuivpulber tuleb vaid veega segada, seina pahteldada ja valmis ta ongi! Hinnad  algavad 15 eurot pakend, mis katab ca 3 m2 - 4,5 m2 pinna.

Kõiki Silkplaster tooteid saab näha, katsuda ja tellida Tapeedistuudio salongis.


Avasta vedeltapeedi eelised:
100% looduslik materjal;
Lõhnatu ja hingav, tagab ehitise loomuliku õhuvahetuse;
Hea heliisolaator, suurepärane ruumi akustika parandaja;
Hoiab toa sooja ja ruumi sisetemperatuuri stabiilsena - vastavalt kas sooja või jahedana;
Varjab aluspinna defekte, katab ühtlaselt ebatasaseid pindu ning pinnale ei teki pragusid;
Kiire ja lihtne paigaldada, võimatu seina ära rikkuda, lihtne veega eemaldada ja lihtne parandada;
Lihtne hooldada, vedeltapeet ei kogu tolmu ja ei kolletu, seda saab harjata;
Kergesti parandatav, imelihtne on materjali parandamine ja määrdunud kohtade vahetamine seinas;

Lai tekstuuri ja värvivalik.


Tule tutvu valikuga salongis !