TapeediStuudio

               

Palju vahvaid kleebiseid laos! 


Sisustame lastetuba 

 

Tapeet tapeedipood tapeedisalongTootjad

 

iLiv 

iLiv Decoupage

iLiv on inglise kaubamärk, mille kollektsioonidega on ülilihtne anda ruumile tervikilme. Kodu kujundamine muutub hetkega vaimustavalt lõbusaks. iLiv´i valikust leiad lisaks tapeetidele ka kangad, nii mööblile kui voodikatete ja kardinate tarvis, lisaks dekoratiivpadjad ja voodipesu. Kollektsioonid on välja töötatud erinevates stiilides – klassikalisest retroni ning mõeldes ka lastele.

 


Clarke & Clarke

Clarke & Clarke on rahvusvaheliselt tunnustatud kõrge kvaliteediga kangaste ja tapeetide looja. Nende kollektsioonid on klassikalisest kaasaegse stiilini, kus leidub nii õrnu romantilisi, kui jõuliseid mustreid ja retro printe.

 

Kolizz-Art

Kolizz-Art sarja kuuluvad väga erilised pilttapeedid ning ekstravagantsed kõrgeima kulumiskindlusega seinakatted. Kolizz-Art Digi kollektsiooni pilttapeedid on prinditud hõbedasele, kuldsele või pärlmuttervalgele  pinnale, mis annab seinale erilise sära ning tänu kõrgekvaliteetsele tugevale venimiskindlale non-vowen alusmaterjalile on piltide paigaldus lihtne ja kiire. Digi kollektsioon koosneb 78 erinevast disainist abstraktsetest motiividest romantilisteni. Lisaks kollektsioonis pakutavatele standardmõõdus pildisuurustele on võimalik tellida iga pilti oma seinale sobivas erimõõdus. Kolizz-Art`i  kollektsioon Brilliance loob suurejoonelised, maagilised pinnad klaaspärli ja sametefektidega; Artisan, Exquisite ja Venita kollektsioonid loovad luksuslikud kuldsed, hõbedased, pronksikarva ning purpursed pinnad klassikalise triibu ja ornamendi mustritega. Kolizz-Art kollektsioonid järgivad kõrgeimat standardit pestavusele ja tulepüsivusele, mis võimaldab neid seinakatteid lisaks kodustele interjööridele kasutada ka erinõudeid vajavatel ühiskondlikel pindadel, hotellides, büroodes, restoranides jne. Need seinakatted on tellitavad jooksva meetriga, materjali laiuseks on 70 cm.

 

SanduddSandudd

Soome juhtivaid tapeeditootjaid aastast 1885. Keskkonnasõbralikud materjalid ning skandinaavialikud disainid sajanditagustest mustritest tänapäevasteni. Sanduddi toodetud tapeete iseloomustab suurepärane kvaliteet hea hinnaklassiga. Nende tapeedid on toodetud hingavale pvc-vabale lihtsalt paigldatavale liim seina materjalile.  Need keskkonna- ja tervisesõbralikud tapeedid sobivad ka allergikuile ning on väga hea pesemis- ja pleekimiskindlusega.

  

Graham & Brown


Efektsed mustrid ja uuenduslikud tapeedid inglise tapeeditootjalt. Graham&Brown’i kollektsiooni teevad eriliseks disainerite Marcel Wanders’i, Laurence Llewelyn-Bowen´i, Barbara Hulanicki, noorte briti talentide, New-Wave kollektiivi ja paljude teiste tuntud disainerite poolt loodud tapeedid. Graham&Brown'i valikusse kuulub ka mitmekesine lastesari, milles lisaks efektsetele tapeetidele leiduvad ka bordüürid ja kleebiskomplektid.

 

Coswig Coswig


Coswig on kõrgeimad ökotestid läbinud Greenline märgiga tunnustatud Saksa tehas, kes kasutab vaid keskkonnasõbralikke materjale. Kõik tapeedid on toodetud metsi säästval meetodil väga kvaliteetsele hingavale pvc-vabale fliis- ja pabermaterjalile. Printimiseks on kasutatud veebaasil trükivärve ja looduslikke mineraalseid pigmente. Coswig`i kollektsioonides avaldavad muljet naturaalsed savi- ja paberkrohvilaadsed matid pinnad aga ka luksuslikuma maiguga elegantsete läigetega mustrid.
 

Desima 

Saksa tootja Desima tekstiiltapeedid on kõrgekvaliteedilised seinakatted, mille aluskihiks on nn. non-woven/easy-up ehk fliis, mille peale on kleebitud kootud mustriga kangas või kangakiud. Kangana kasutatakse enamasti siidi, lina, viskoosi ja kunstkiude. Selline tapeet tekitab eriti sooja ja luksuslikult rahuliku miljöö.

 

Walltastic

Aastal 2002 asutatud Walltastic on rahvusvaheliselt tunnustatud kui uue põlvkonna disainerite loodud pilttapeetide ja kleebiste tootja. Taskukohase hinnaga kergelt paigaldatavad fantastiliselt dekoratiivsed 12- ja 8-paneelised pilttapeedid on mõõduga 2,44m x 3,05m ja 2,44m x 2,03m ning kleebiskomplektid on 50 -120 elemendist koosneva pildifiguuriga.

 


Plage


Fantaasiaküllased dekoratiivkleebised seina, põrandale, mööblile. Lisaks kõrgekvaliteedilistele fotokleebistele kuuluvad Plage kollektsiooni erinevate kujunditega tahvelkleebised ning 3-dimensioonilised puit- ja kristallkleebised.

 
Marburg Marburg

 
Disaintapeedid Saksa tapeeditootjalt, kes on tegutsenud üle 160 aasta. Marburgi kollektsiooni tipu teevad eriliseks disainerite Ulf Moritz'a, Luigi Colan'i, Zaha Hadid'i, Karim Rashid'i, Konstantin Eulenburg'i ja Dieter Langer'i poolt loodud tapeedid. 
Romo Romo

Rahvusvaheline liider eksklusiivsete sisustuskangaste ja seinakattematerjalide loomises olev Romo Grupp asutati aastal 1902 Suurbritannias. Romo kollektsioonides on kaunid  inglisepärased tapeedid ja kangad, mis rahuldavad nii klassikalise ja luksusliku kui ka kaasaegse stiili austaja ning millega on võimalik luua terviklik ja harmooniline kujundus terves kodus. 

 

Holden Decor


1991. aastast tapeete tootev Suurbritannia firma Holden Decor'i valikust leiab eriilmelisi dekoratiivseid tapeete, mis rahuldavad ka nõudlikuma maitse. Tapeetide disainimisega tegeleb suur meeskond andekaid kunstnikke, tänu kellele saab firma  igal aastal ellu tuua mitu uut kollektsiooni, rõõmustades meid mitte ainult erinevate stiilisuundadega, vaid ka toodete kvaliteedi täiustamisega. 

 


Khroma 

 

Belgia tootja Khroma valikusse kuuluvad läbimõeldud disainiga ja tehniliselt kõrgeima kvaliteediga non-woven seinakatted. Khroma moto: „Ainult kirg saab aidata viia kõrgemale“ tähistab seda, et nende toodangus käivad kunst ja kvaliteet käsikäes. Propageerides homseid trende on nende eesmärgiks leida sünergia kaasaegsete mustrite, moodsate värvitoonide ja innovaatiliste tehnikate vahel.