TapeediStuudio

tapeedid kangad kleebised sisustus ideed    tapeedid kangad kleebised sisustus ideed    tapeedid kangad kleebised sisustus ideed       

Palju vahvaid kleebiseid laos! 


Sisustame lastetuba 

 

Tapeet tapeedipood tapeedisalongRoheline

Unistuste interjöör rohelistes toonides
Roheline kätkeb unelmaid ja annab lootust igatsevale psüühikale. Riietatuna taimedemaailma mitmekesisusse ja mägirohu kastetilkadesse, on ta laenanud oma värvi smaragdidelt. Kõik rohelise parandavad toonid leiduvad looduses, mille suur tarkus tasakaalustab kõiki teisi värvivõnkeid. Seetõttu on oluline tuua rohelist linnakodusse, kus elatakse paljukorruselises kortermajas ja hoov on kaetud asfaldiga. Rohelise vajadust võib rahuldada ka roheliste taimedega. Loodus on kõige loomulikum ravija – olgu siis tegu haavaga sõrmes või südames. Rohelises on sõbralikkust ja heakskiitu, ta toob üksmeelt, võrdsust ja õiglust. Rohelises on armastus ja andeksandmine, temas ühinevad kollase loogiline mõistus ja sinise intuitiivne loovus.
 Liiga palju rohelist võib tekitada innustuse puudust ja loidust. Rohelises on lihtne lihtsalt horisontaalasendis olla, mistõttu on ta hea toon puhkeruumides, ent aktiivse tegevusega ruumides võiks rohelisele lisaks sära anda näiteks punane. Heaks toetajaks on tema kõrvaltoonid sinine ja kollane. Õiges vahekorras doseerituna annab roheline efektse tulemuse purpuri ja lillaga.


Rohelise heledad ja pastelsed toonid aitavad rahuneda ja keskenduda. Lastetubades on roheline suurepärane kasvutoon ja loob rahulikkust koos beežidega, mänguliselt lõbusa tulemuse saab kasutades pastelseid rohelisi koos nii helesiniste kui roosade ja kollaste toonidega. Kevadiselt erksa interjööri annab salatiroheline, mis on kombineeritud türkiisiga.

Kangad Clarke&Clarke kollektsioonist BukharaKangad Clarke&Clarke kollektsioonist Wild GardenTapeet Clarke&Clarke kollektsioonist Wild Garden 

Rohelist värvi tooted E-poes ►