TapeediStuudio

               

Palju vahvaid kleebiseid laos! 


Sisustame lastetuba 

 

Tapeet tapeedipood tapeedisalongDisainerid

 

Marcel Wanders  Marcel Wandersi samettapeet

Marcel Wanders, Hollandi üks kuulsamaid disainereid, Moooi kaubamärgi loojaid, on öelnud: 

„Nii nagu mood riietab meie kehad, samuti riietab tapeet meie seinad. Tapeet ja mood ühendavad omavahel meie alasti kehad ja arhitektuuri. Seetõttu saavad arhitektuur ja inimene elada koos kõrgmoe sofistliku illusiooniga.” 

 

Ulf Moritz  

UlfMoritzUlf moritz CoutureUlf Moritz
Saksa disaineri Ulf Moritz’a kollektsioonides on kasutatud väga erinevaid töötlusi. Valguse mängud tapeedi pinnal ja kolmedimensionaalne efekt on saaavutatud sametiselt mattide ja pärlmutriselt läikivate pindade vaheldumise ja klaaspärlitega tikitud võimsate baroksete ornamentidega. Moritzale on omased ka kortsutatud ja lakitud efektid, krohvilaadsed ja liivapaberipinnad koos kulla, hõbeda ja pronksi metalse säraga. Ulf Moritza kollektsioonides on erilised veel suuremõõtmelised pilttapeedid, mis on reeglina kujundatud disainerile omase efektse barokse graafikaga. 
 

Taylor & Wood 

Frames 1Frames 2Frames4
Briti kunstnikud Taylor ja Wood on loonud tapeedi Frames. See on nn. interaktiivne ehk tee-seda-ise-tapeet. Võid tapeeti täiendada vastavalt oma soovile, kas piltide-fotode, joonistuste või kleebistega. Tapeedi lõplik väljanägemine sõltub vaid sinu enda fantaasiast... 

 

Luigi Colani

LColani VisionsLColani VisionsLColani Visions

Luigi Colani on tuntud kui ulmeliste autokavandite looja. Tema uus tapeedikollektsioon Visions on loodud disainerile omases biodünaamilises disainikeeles, ühendades looduse tehnikaga. Colani Visions kollektsioonis põimuvad omavahel peegelduvad ornamendid, pehmed puidutekstuurid metalsete laineteni, pärlikeena voogavad hiigelsuured lainemustrid. Lisaks dekoratiivsed elemendid, mida saab lisada tapeetidele.
 

Dieter Langer

Dieter Langer Icon

Dieter Langeri  kollektsioon ICON üllatab kõrgeima klassi disainseinakatetega. Kollektsiooni iseloomustavad julged erilised ning mitmekesised disainid, 3D-efektiga dünaamika, mis loob mitmekülgseid ning filigraanseid kujundeid. Puukoorele sarnased pinnad, toon toonis lainetavatest triipudest kooslused ning viimistletud värvinüansid 
 

Zaha Hadid

ZahaHadidZAhaHadidZahaHadid

Zaha Hadid on mitmeid rahvusvahelisi auhindu võitnud kõrgelt hinnatud persoon rahvusvahelisel arhitektuuri- ja disainimaastikul. Zaha Hadidi lähenemine on äärmiselt lennukas ning tema imetlusväärne arhitektuur uuenduslik. 
Kollektsiooni iseloomustavad kuni 9 meetri laiusteks ja 3.30 meetri kõrgusteks ulatuvad digitaaltrükid, mis suurendavad, koondavad ja ergutavad ruume. Dünaamilised triibud, väljendusrikkus, originaalsed kujundid. Need on üüratu sügavusega seinakatted, kus üksteist mõjutavad säravad metalliefektid ning tuhm pind.

 

Karim Rashid

Karim RashidKarimRashidKarim rashid

Karim Rashid on pop artist rahvusvaheliselt edukate disainerite hulgast. Karim Rashidi visuaalsele keelele on omased ultra-modernne kujundus, vibreerivad psühhedeelilises graafikas võrkmustrid disainerile iseloomulikus värvispektris. Karim Rashidi  kollektsioonist Globalove leiavad disainisõbrad lisaks tavamõõdus tapeetidele 2,80 x 1,04 meetrised digitaalprindis hiigelmustrites paneelid.
 

Konstantin EulenburgKonstantin Eulenburg on tunnustatud fotograaf. Tema Marburgile loodud kollektsioon Identity sisaldab lisaks tundliku värvipaletiga metalselt helklevatele ühetoonilistele ja pehme tekstuuriga puidu- ja lainemotiividele 23 dekoratiivset paneeli. Paneelid on 1,06m laiad ja 2,85m kõrged hiiglaslike sõrme- ja jalajälja ning triipkoodi kujutistega. Materjaliks on eco märgiga PVC-vaba lihtsalt paigaldatav non-woven fliis.
 

Jukka Rintala

Jukka Rintala loodud seinamustrid on elegantse lihtsa graafikaga põhjamaiselt karges skandinaaviapärases värvigammas.
 

Hanna Werning

Hanna werning on disaininud Borastapeter'ile kollektsiooni, kus disainerile  iseloomulikud mustrid avalduvad värviplahvatuslikult erksavärvilises efektses põnevas liikumises läbi eksootiliste taimemustrite, mille vahelt vilksatavad nii Skandinaavia maakohast pärit rebased kui kirjud papagoid. 


Jocelyn Warner

Jocelyn WarnerJWarner

Paper Boy

 

DISAINTAPEETIDE VALIK E-POES ►