TapeediStuudio

               

Palju vahvaid kleebiseid laos! SISUSTAME LASTETUBA 

Tapeet tapeedipood tapeedisalong

Dekoratiivpadjad

Retrostiilis kangastest õmmeldud dekoratiivpadjad iLiv´i Skandy kollektsioonistOle julgelt loominguline dekoratiivpatjade kanga valikul


Dekoratiivpadjad on lihtsaim ja efektiivseim moodus ruumi täiuslikuks viimistlemiseks. Hoolikalt valitud padjad, mis harmoneeruvad ruumi üldise stiili, värvi- ja/või mustrigammaga annavad võluva viimistletud nüansi ning loovad õdusa ja elava interjööri. Paljud Tapeedistuudio tapeedikollektsioonid pakuvad lisaks ka kangaid, millest saab õmmelda seinakatete ja kardinatega haakuvaid padjakatteid või valida juba valmis padi dekoratiivpatjade kategooriast.
Dekoratiivpatjade valikul ole loominguline, mida julgemalt ja mängulisemalt lähened, seda huvitavam, mitmekesisem ruum saab. Kihiliselt põneva ja pilkupüüdva tulemuse annavad julgelt miksitud erinevad mustrid. Sega näiteks geomeetrilisi mustreid taimeornamendiga või romantilise tulemuse saavutamiseks täppe-triipe-ruute lillelistega. Mustrid on hea viis muidu neutraaltoonides ruumile vürtsi lisada, näiteks lillelised ja trendikad džunglimustris padjad seitsmekümnendate geomeetriaga diivanil koondavad tähelepanu just sellele toa osale. Samamoodi kui mustritega, võid katsetada ka erinevate tekstuuride ja materjalidega. Sega omavahel puuvilla-viskoosisegus kangaid faktuursete šenill ja polüesterkangastega. Kui ruum on kujundatud suhteliselt monokroomselt ehk ühetooniliselt, piisab juba mõnest ergastavast värvilaigust dekoratiivpatjade näol, et panna ümbrus elama.


Kombinatsioonid erinevate kangastega
toovad ruumi soojuse, hubasuse ja isikupära. Nii saab näiteks ühevärvilise ja kandiliselt lakoonilise diivani muuta hetkega õdusaks isikupäraseks pilgupüüdjaks või neutraaltoonides voodikattega voodi panna särama mustriliste ja/või värviliste lisapatjadega. 
Dekoratiivpadjad aitavad siduda tapeedid ja kardinad ning anda ruumile lõplikult viimistletud nüansi ehk lisavad i-le täpi.

Nipp: kui plaanid kardinakangast tellida, siis telli 1-2 m  rohkem, et ka paari padja jaoks jaguks või tapeeti tellides uuri, kas sobivad kangad on ka olemas!Romantilisest 100% linasesest kangast õmmeldud padjad Clarke&Clarke´i Clarisse kollektsioonistTapeedid ja kangad iLiv´i Dimensions kollektsioonistKangad ja tapeedid iLiv´iCountry Manor kollektsioonistiLiv´i Floral Pavilion kollektsiooni kangastest õmmeldud padjadKangad ja tapeet iLiv´i Skandi kollektsioonistKangad iLiv´i Floral Pavilion kollektsioonist

 

Kangad, millest dekoratiivpatju õmmelda leiad siit ►

Valmisdisainitud dekoratiivpadjad leiad siit ►