TapeediStuudio

               

Palju vahvaid kleebiseid laos! SISUSTAME LASTETUBA 

Tapeet tapeedipood tapeedisalong

Dekoratiivkleebised

Kleebised E-poes 

Tapeedistuudiost leiad valmisdisainitud dekoratiivkleebiste ja tapeediaplikatsioonide hulgast põnevaid seina-, põranda-, mööblikleepse, mis varieeruvad hiigelsuurtest lilledest lastepäraste kujunditeni, tahvlikleebistest kristall- ja puitkleebisteni. Plage kleebiskomplekt Karikakrad MPlage kleebiskomplekt karikakrad S 
Kaasaegse dekoratiivkleebise teostus on digitrükis kvaliteetsele kleebiskilele. Siledale, puhtale pinnale kleebituna püsib pilt kindlalt kinni. Kleepsud on puhastatavad niiske lapi ja õrna pesuainega. Soovi korral on toode jäljetult eemaldatav. Mõned kleebised võimaldavad ka mitmekordset ümber tõstmist. Põrandakleebised on tugevast plastikkilest, tallumis- ja pesemiskindlad. Kleepides põrandale keksu või reis-ümber-maailma mängu võid olla kindel, et see ei kao kunagi ära ning on alati käepärast.
 

Tahvelkleebised 

Tahvelkleebis Liblikad Tahvekleebis

Tahvelkleebiste hulgast leiad kõige erinevamate kujunditega kleebitavate tahvlite komplekte, millega on kaasas ka kriit. Kleebi liblika, teo või kiisukujuline tahvel kirjutuslaua kohale või veinipudeli kujuline kööki lemmikretsepti kirjutamiseks.
 

Kristallkleebised 

My Wall-sarja kleebitavate kristallide ja seinajuveelidega saad lisada seintele sära. Võid neid kleepida tapeedile või seinaaplikatsioonidele täiendamaks mustrit ja moodustada sädelevaid ornamente. Kristallkleebistega on vahva dekoreerida nii postkaarte, kingikarpe kui muid erinevaid esemeid - vaase, telefoni, pildiraame...jne.
 

Puit- ja peegelkleebised


Kleebispaneelid

 

Kleebispaneelid on suuremamõõdulised (tavaliselt 60 x 240 cm või 90 x 210 cm) ühest tükist koosnevad digiprindis pildid, millega saab lihtsalt ja  kiiresti anda ruumile efektse ilme, kleepides neid näiteks köögi tööpinnatagusele alale klaasi alla või pikale tühjana näivale seinale. 


 

Karakter-kleebised

Walltastic-sarja lastele armsaks saanud erinevate tegelastega kleebised on kiirelt ja lihtsalt kleebitavad. Nad on ka eemaldatavad ja ümber tõstetavad. Kleebised võid liimida nii seinale kui uksele ja mööblile. Nende kleebistega muudad ruumi hetkega põnevaks seikluslikuks paradiisiks. Igas kleebisekomplektis on 6 lehte suurusega 34cm x 46cm, igal lehel on 6-12 elementi, seega üks kleebisekomplekt sisaldab vähemalt 50 pildifiguuri!  Kleebised on pakitud mugavasse kohvrikesse, mis on vahva kingipakk igale lapsele. Fantastilisema tulemuse saavutamiseks võid kombineerida kleebiseid võrratute Walltastic pilttapeetidega.

Värvi ise - kleebised  

Need on loomingulised kleebised, mida igaüks saab värvida ja täiendada oma äranägemise ja maitse järgi. Protsess on lõbus ja stressimaandav ning tulemus garanteeritult originaalne.